O mneAhojte priatelia,

Odjakživa som veľká snílka a milovníčka pekných vecí. Pravdupovediac, vôbec si nepamätám čo konkrétne ma inšpirovalo k založeniu môjho blogu. Keď som mala voľnú chvílku, rada som si prezerala pekné fotografie jedla na Pintereste, dokázala som tam stráviť hodiny (možno to poznáte) a snívala som o tom aké by to bolo mať svoj vlastný blog. A potom z ničoho nič som si povedala, že však pôjdem do toho, keď mi to nepôjde tak sa nič nedeje a pôjdem ďalej. Postupne som sa zdokonalovala, niekedy som čas na nové recepty mala, niekedy nie. Až teraz sa mi podarilo úplne odbremeniť a začať sa venovať tomu v čom som si našla svoju vášeň a to je fotografia a blogovanie.

Môj blog je o láske k zdravému jedlu. V tejto dobe má však tento pojem veľa interpretácií. Pre mňa to znamená variť hlavne z čerstvých a sezónnych surovín. Väčšinou používam slovenské produkty a výrobky, ktoré sa dajú ľahko zohnať a ktoré si my Slováci možno aj málo vážime a zbytočne hľadáme superpotraviny z opačného konca sveta. Samozrejme, už sme dosť zglobalizovaní takže ani ja nie som dokonalá a dám si banán, ktorý som jedávala celé detstvo aj keď viem akú cestu musel prejsť. Ale snažím sa aby väčšina mojej stravy pochádzalo z našej úrody. Nikam sa neškatuľkujem ale určite v mojom jedálničku nájdete najviac zo zeleniny, ovocia, obilnín, strukovín, vajec (z voľného chovu) a mliečnych výrobkov (najčastejšie bio). Nie som vyslovene vegetariánka, pretože si sem tam doprajem aj mäsko v podobe dobre upečenej rybky. Ak ste na podobnej vlne ako ja a hľadáte inšpiráciu na recepty, tak vitajte u mňa a dúfam, že sa vám tu bude páčiť. Budem sa tešiť na všetky vaše komentáre a otázky na ktoré veľmi rada odpoviem.

Vaša KaiFAQ:

Aký fotoaparát a obkejtív používam na fotenie?
Začínala som s Canonom 600D, momentálne používam manželov Canon 5D Mark II s objektívmi Tamron SP 24-70 F/2.8 a Canon SP 50 F1.8

Robíš recenzie na produkty?

Nie, snažím sa vyvarovať priamym recenziám na produkty. Som však otvorená spoluprácam a sponzorovaným príspevkom ak je mi daný produkt blízky. 

Pracuješ ako freelancer?

Áno, momentálne pracujem na tom aby som sa mohla venovať iba foteniu. Moje portfólio bude čoskoro verejné, zatiaľ sa snažím získať prvé kontakty a spolupráce. Som otvorená každej zaujímavej ponuke, ak by ste mali chuť so mňou spolupracovať alebo máte záujem o recenziu vásho podniku, napíšte mi na zoemail.com@gmail.com. Budem sa tešiť.


Ak vás o mne zaujíma niečo viac, kludne sa mi ozvite a odpoviem na ďalšie vaše otázky.


Prajem vám pekný deň!

Zverejnenie komentára

Používa službu Blogger.

Instagram